Aktuálně z Gymnázia


Fotbalisti přivezli třetí místo z Břeclavi

V úterý 31. 10. 2023 se výběr fotbalistů velkopavlovického gymnázia zúčastnil turnaje v Břeclavi. Dohromady 5 týmů se utkalo za deštivého počasí na venkovním hřišti v areálu Lokomotivy Břeclav. Hrálo se pavoukovým systémem. Náš tým se v prvním kole utkal s břeclavskou průmyslovou školou. Výsledek po základní hrací době (25 minut) byl nerozhodný – 1:1, tudíž se šlo do penalt. V rozstřelu nás podržel brankář Miroslav Náležinský, který chytil dva kopy, a naši exekutoři všechny penalty proměnili. Výsledný stav byl tedy 4:1 pro nás, a díky tomu jsme postoupili do druhého kola, kde nás čekalo utkání s výhercem minulého ročníku, kterým bylo Gymnázium Břeclav.
Po sebevědomém výkonu jsme bohužel těsně prohráli se skórem 2:1. Díky tomu jsme následně hráli o třetí místo se Střední vinařskou školou Valtice. Do zápasu jsme nenastoupili zrovna v dobrém nasazení a brzy jsme prohrávali 1:0. V posledních 10 minutách jsme však zápas dokázali otočit a nakonec jsme vyhráli 1:2. Z Břeclavi jsme si tedy odvezli hezké třetí místo.

Gymnázium reprezentovali: Martin Huslík, Miroslav Náležinský, Jakub Herzán, Ondřej Macán, Tomáš Osička, Filip Vlašic, Alex Trojan, Tobias Osička, Martin Hrabina, Tomáš Melichar, Adam Cvingráf, Václav Kadlec, Filip Vykydal, Tadeáš Kolek, Adam Kovacs.

zpět aktuality